Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Aztek Bilişim Teknolojileri;
Firmamız 2016 yılında iki ortaklı olarak resmi ünvana kavuşmuş olup, kuruluşundan itibaren güvenlik ve gizlilik esaslarına dayalı bir hizmet anlayışı ile yoluna devam etmektedir. Bilişim sektöründe hizmet veren ve her daim kendini yeni fikirlerle yenileyen bir firma olup, bilişim alanında yenilikçiliğin uc noktasını çekmektedir. Bilişim alanında, birden fazla hizmeti bir araya getirerek, firmaların ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Bu sayede müşterilerimiz hem zamandan hemde maliyetten kazanç sağlamaktadır.
Gizlilik ve Güvenlik konularında hassas olan firmamız, müşteri bilgilerini kayıt altına almaz ve saklamaz. Ve bu bilgilerden 3. kişilerin bilgisi asla olmaz. Firmamız güven ortamı yaratmış ve müşterileriyle güven içerisinde çalışan ve hizmet veren bir firmadır.

Maksimum Güvenlik

Firmamızda acil müdahale takımımız bulunmaktadır. Bu sayede herhangi bir durum söz konusu olduğunda arkadaşlarımız mudahale etmekte ve firma güvenliğini sağlayıp en kısa süreçte normalleştirme sürecini bitirmektedir. Bu ise bizi diğer firmalardan ayrı kılan bir özelliktir.

"0" Risk, Etkin Destek ve Güçlü Altyapı

Firmamız Etkin destek servisi ve güçlü kadrosuyla Müşterilerimize risk başlangıcı oluşmadan müdahale etmekte ve bu sayede %0 risk oranını yakalamaktadır. Müşterimiz olan her firmanın alt yapısını gelişmiş sistemlerle kurarak müşteri güvenliğini daha da güçlü kılmaktayız. Bakım anlaşması yaptığımız tüm firmalarımızı en az ayda 2 kez ziyaret edip bilgisayarlarında incelemeler yapıp sorunlarını çözüp oluşabilecek saldırılara karşı hazırlıklı hale getirmekteyiz. Bu sayede müşterilerimizde veri kaybı olumayıp, Güvenli bir çalışma ortamı oluşmaktadır.


0

0

0

0
UZMANLIKLARIMIZ
Duis vel nibh at velit scelerisque suscipit. Nunc sed turpis. Fusce egestas elit eget lorem. Sed cursus turpis vitae tortor
SEO Danışmanlığı %95
Sosyal Medya Yönetimi %85
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın